Hakkımızda

2005 yılında Özkan DİNÇER tarafından olarak kurulan firmamız çiçek tasarımı ve dekorasyona yönelik çalışmalarına ilk olarak ADANA da başlamıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün sunmayı ilke edinen tüm ekibimiz ile 10 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesinin ürünü olan tescilli markası (EURO FİORE ÇİÇEKÇİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.) ile müşteri memnununiyeti ve kurumsallaşma adına hızla ilerlemektedir.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına uzmanlaşmış kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile bunun yanı sıra 2015 yılında ise sanal ortamda gerçek canlı çiçekler ile online satış yapmaya başlamış ve bu kategoridede sektörünün ilklerinden olmayı başaracaktır.


FİORE ÇİÇEKÇİLİK Ltd. Şti. çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. Çukurova semtinde yer alan kesme çiçek mağazamızda her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler, tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir.

Günümüz standartlarına uygun yapılan, vizyon ve misyonunu daima yenileyen,modayı ve trendleri takip eden ,her zaman kreatif tasarımlara imza atan Ünsal Çiçekçilik sürekli kendi kendine rekabet içerisindedir. Kişiye özel tasarımlar, renklerin dansı, çiçeklerin büyülü dünyası, kısacası firmamızda size özel mutlaka bir ürün bulacaksınız...

Yaptığımız işi, önemsiyor, sevgimizi katıyor, birikimlerimizi sanata dönüştürüp sizlere sunuyoruz...


Vizyonumuz

Sektörde , teknolojiyi, yenilikleri ve kendine güvenen, inanan insan gücünü harmanlayıp, müşterilerimizin tümüne sürdürülebilir bir güven ve kaliteden ödün vermeden siparişlerimizi hazırlayıpzamanın da teslim etmek.

Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.


Misyonumuz

Kesme, saksı, yapay çiçek tanziminde rakiplerine oranla fark yaratarak yılların vermiş olduğu deneyim ile sektöründe öncü ve tek marka olma özelliğini sürdürebilir kılmak

Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.